Son Haberler

Annem izle | Annem Filmi 2019 Yerli Aile Dram Filmleri

Annem Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 20 Eylül 2019
Annem Yönetmeni : Mustafa Kotan
Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Sumru Yavrucuk, Özge Gürel, Sercan Badur

Filmin Konusu : Annem izle, Nazlı lisede öğrenim görmektedir. Köyde yaşamaktan, anne ve babasından utanmaktadır. Özellikle annesinin okula köylü kıyafetleri ile gelmesinin onu arkadaşlarının gözünde küçük düşüreceğini düşünmektedir. Üniversiteyi kazanarak bir an önce ailesinden ve yaşamakta olduğu köyünden ayrılmak istemektedir. Annesi kızının okuması, iyi bir geleceğe sahip olmasını istemektedir. Babası ise Nazlı'nın okumasına karşıdır. Bu nedenle evde sık sık tartışmalar da yaşanmaktadır. Nazlı'nın annesi kızına karşı oldukça fedakar bir annedir ve kızının mutlu olması için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Nazlı sonunda liseyi başarı ile bitirir, üniversiteyi kazanarak hiç sevmediği ailesinden ve köyünden ayrılır. Şehirde ailesinden uzakta hayata tutunmaya, ayaklarının üzerinde durmaya çalışır. Annesi ayrılırken ondan bir söz vermesini istemiştir. Ne olursa olsun köyüne geri dönmesi annesinin ondan istediği şeydir. Aradan yıllar geçer ve Nazlı annesinin yanına döner. Anne kız geçmişte yaşananların nedenlerini sebeplerini sorgulamaya başlarlar. Yerli dram türünde bir yapım olan filmin baş rollerinde Sumru Yavrucuk, Özge Gürel, Sercan Badur yer almakta olup yönetmen koltuğunda ise Mustafa Kotan oturmaktadır. Film 2019 yılının Eylül ayında sinema salonlarında izleyiciler ile buluşmuştur. Dram türünde yapımlardan hoşlananların severek izleyecekleri bir yapım.

Hiç yorum yok

Copyright © 2019 Vizyondaki En iyi Filmler | Tüm Hakkı Saklıdır.
Türkiye' de ve dünya da büyük küçük demeden herkesin en büyük ilgi alanına dizi film izlemek girmektedir. Durum böyle olunca en büyük ilgi de Vizyondaki En iyi Filmler Konusu ilgi görmektedir. insanlar bir film izlemeden önce film hakkında çeşitli bilgi sahibi olmaya çalışırlar. En iyi Film önerileri, Film konusu, Yönetmeni, Oyuncuları gibi belli başlı konular öncelik arz eder. Bir dizi ve ya film izlemeden önce bu konular hakkında bilgi sahibi olan izleyiciler diledikleri filmi izleyip izlememe konudunda karar vermiş olurlar. Teknolojinin gelişmesi ile de En iyi filmler, Dizi film kalitelerinin artması izleyici kalitesi ve sayısınında yükselmesine büyük vesile olmuştur. Film diziler adeta görsel şölene dönüşmeye başlamıştır. Yayın kaliteleri arttıkça izleyiciler sanki sahnelerin arasında kendileri yaşıyormuş izlenimi içine girmektedir. Bu yayın kalitelerine değinecek olursak 720p izle, 1080p izle gibi kalitelerin yanı sıra HD Film izle baş sırayı almaktadır. HD film izleme özelliği teknolojik yayın ve ses sistemleri ile birleştiğinde adeta dizi film izlemenin yanı sıra yaşıyor izlenimi ile büyük bir keyfe dönüşmektedir. Full HD Film izle yani bir filmi kesintisizi olarak Full film izle özelliği ile hd izle kalitesin de seyretmek tüm izleyicilerin en büyük beklentisi olmaktadır.

Başta da belirttiğimiz gibi izleyicilerin belli başlı kriterleri vardır. Öncelikle Film konusu araştırılır izlenilecek Vizyon Filmleri karar verilir. Takip eden süreçte sırayı izleme kaliteleri ve seçenekleri gelmiştir. Bir çok izleyici özellikle yabancı dizi filmleri farklı tercihler ile izlemekten keyif almaktadır. Türçe Dublaj izle veya Türkçe Altyazılı izleme seçenekleri bunların başındadır. Çoğu kullanıcı orjinalliği bozmadan izlemekten hoşlandığı için orjinal dili ile seyretmektedir. Kaliteli dizi veya film izlemek için bu belirttiğimiz standartlar kesinlikle değişim göstermemektedir. Tercihler yayın kaliteleri yayın dilleri olarak seyircilerin en önem verdiği konular arasında başta gelmektedir.
Film izlemek için internet sitelerinde dolaşırken hangi filmi izlemek istediğiniz konusunda kararsız kaldığınız çok zaman olduğuna eminiz. Seveceğiniz ve ilgi alanınıza giren filmi belirlemek hayli zorlu bir süreç olabilmektedir. İşte sitemiz bu noktada devreye girmektedir. Sitemizde vizyondaki filmler ile ilgili olarak filmin vizyon tarihi, konusu, filmin yönetmeni ve oyuncu kadrosu ile film ile ilgili haberleri, sunulan fragmanları bulabilirsiniz. Böylece bir filmi izlemeden önce film ile ilgili tüm bilgilere sahip olabilirsiniz. Sitemizde ayrıca filmleri puanlayabilir, filmler ile ilgili görüşlerinizi diğer ziyaretçiler ile paylaşabilirsiniz. Full hd film izle
Film severlerin ilk tercihleri arasında izlemek istedikleri filmi full tek parça izle olarak kesilmeden izleme tercihidir. Bir film izlerken en heyecanlı sahnesinde partın bitmesi veya araya bir reklam girmesi hiç şüphesiz ki kimsenin hoşuna gitmemektedir. ondan dolayı Tek Part izle seçeneği bir çok sinema severin en beğendiği özelliktir. Buna bağlı olarak izleme kalitelerinin de alternatif sunulması gerek beğeniniz gerekse internet hızınıza bağlı olarak keyifli bir film seyretme olanağı sağlar. 720p izle ve 1080p izle seçenekleri çok rağbet gören seçenekler olmasının yanı sıraHD film izle seçeneği de tahtını korumaktadır. Kişilerin izleme zevklerine göre Türkçe Dublaj izle ve Orjinal Dilde Türkçe Altyazılı izleme seçenekleri ile sunulan en iyi filmleri full hd film izle alternatifleri ile bulmanız mümkündür.
Full hd film izle şeklinde internet sitelerinde aramalar yaparak birçok siteye ulaşabilirsiniz. Ancak bu sitelerde film ile ilgili bilgilerin kısıtlı olduğunu göreceksiniz. İzlemeyi düşündüğünüz filmler ilgili geniş ve detaylı bilgileri sizlere sunmayı bir hedef edinen sitemizde vizyondakiler dahil olmak üzere filmler ilgili fragmanlara ve yeterli bilgiye ulaşabilirsiniz. Vizyondaki En iyi Filmler