Son Haberler

Aykut Enişte izle | Aykut Enişte 2019 Yerli Komedi Filmleri

Aykut Enişte Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi :24 Mayıs 2019
Aykut Enişte Filmin Yönetmeni : Onur Bilgetay
Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Ege Kökenli
Filmin Konusu : Aykut Enişte izle, Aykut sevgilisi Nurhan ile evlenmek, güzel ve mutlu bir yuva kurmak istemektedir. Bu hayalinin gerçekleşmesine de çok az bir süre kalmıştır. Ancak düğüne bir hafta kala beklenmedik olaylar gerçekleşir. Çalıştırmakta olduğu dükkanına hırsız girer ve Aykut tüm birikimlerini bu hırsızlık olayı ile birlikte kaybeder. Dükkan sigortalı olduğu için sigorta şirketinden Gülşah isimli bir bayan gelir ve incelemelerde bulunur. Aykut dükkanın kapısını açık bırakmıştır ve bu sigorta kapsamı dışındadır. Aykut sigorta şirketinden gelen Gülşah'tan bunu göz ardı etmesini isterken Gülşah'ta ondan bir iyilik isteyecektir. Gülşah'ın sevgilisi gibi iki dakikalığına telefonda konuşması onu bir anda hem Nurhan hem de Gülşah'ın sevgilisi durumuna sokacaktır.

Gülşah'ın babası onu akşam yemeği için eve çağırdığında artık Aykut kendini bir anda Gülşah'ın ailesinin içerisinde bulacak, kendini soğutmak için yaptığı her hareket ise aile üyeleri tarafından daha da sevilmesine sebep olacaktır. Yerli komedi türünde bir yapım olan filmin baş rollerinde Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Ege Kökenli yer almaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Onur Bilgetay oturmaktadır. 2019 yılının Mayıs ayında vizyona giren film 1 saat 55 dakikalık süreye sahiptir.

Hiç yorum yok

Copyright © 2019 Vizyondaki En iyi Filmler | Tüm Hakkı Saklıdır.
Türkiye' de ve dünya da büyük küçük demeden herkesin en büyük ilgi alanına dizi film izlemek girmektedir. Durum böyle olunca en büyük ilgi de Vizyondaki En iyi Filmler Konusu ilgi görmektedir. insanlar bir film izlemeden önce film hakkında çeşitli bilgi sahibi olmaya çalışırlar. En iyi Film önerileri, Film konusu, Yönetmeni, Oyuncuları gibi belli başlı konular öncelik arz eder. Bir dizi ve ya film izlemeden önce bu konular hakkında bilgi sahibi olan izleyiciler diledikleri filmi izleyip izlememe konudunda karar vermiş olurlar. Teknolojinin gelişmesi ile de En iyi filmler, Dizi film kalitelerinin artması izleyici kalitesi ve sayısınında yükselmesine büyük vesile olmuştur. Film diziler adeta görsel şölene dönüşmeye başlamıştır. Yayın kaliteleri arttıkça izleyiciler sanki sahnelerin arasında kendileri yaşıyormuş izlenimi içine girmektedir. Bu yayın kalitelerine değinecek olursak 720p izle, 1080p izle gibi kalitelerin yanı sıra HD Film izle baş sırayı almaktadır. HD film izleme özelliği teknolojik yayın ve ses sistemleri ile birleştiğinde adeta dizi film izlemenin yanı sıra yaşıyor izlenimi ile büyük bir keyfe dönüşmektedir. Full HD Film izle yani bir filmi kesintisizi olarak Full film izle özelliği ile hd izle kalitesin de seyretmek tüm izleyicilerin en büyük beklentisi olmaktadır.

Başta da belirttiğimiz gibi izleyicilerin belli başlı kriterleri vardır. Öncelikle Film konusu araştırılır izlenilecek Vizyon Filmleri karar verilir. Takip eden süreçte sırayı izleme kaliteleri ve seçenekleri gelmiştir. Bir çok izleyici özellikle yabancı dizi filmleri farklı tercihler ile izlemekten keyif almaktadır. Türçe Dublaj izle veya Türkçe Altyazılı izleme seçenekleri bunların başındadır. Çoğu kullanıcı orjinalliği bozmadan izlemekten hoşlandığı için orjinal dili ile seyretmektedir. Kaliteli dizi veya film izlemek için bu belirttiğimiz standartlar kesinlikle değişim göstermemektedir. Tercihler yayın kaliteleri yayın dilleri olarak seyircilerin en önem verdiği konular arasında başta gelmektedir.
Film izlemek için internet sitelerinde dolaşırken hangi filmi izlemek istediğiniz konusunda kararsız kaldığınız çok zaman olduğuna eminiz. Seveceğiniz ve ilgi alanınıza giren filmi belirlemek hayli zorlu bir süreç olabilmektedir. İşte sitemiz bu noktada devreye girmektedir. Sitemizde vizyondaki filmler ile ilgili olarak filmin vizyon tarihi, konusu, filmin yönetmeni ve oyuncu kadrosu ile film ile ilgili haberleri, sunulan fragmanları bulabilirsiniz. Böylece bir filmi izlemeden önce film ile ilgili tüm bilgilere sahip olabilirsiniz. Sitemizde ayrıca filmleri puanlayabilir, filmler ile ilgili görüşlerinizi diğer ziyaretçiler ile paylaşabilirsiniz. Full hd film izle
Film severlerin ilk tercihleri arasında izlemek istedikleri filmi full tek parça izle olarak kesilmeden izleme tercihidir. Bir film izlerken en heyecanlı sahnesinde partın bitmesi veya araya bir reklam girmesi hiç şüphesiz ki kimsenin hoşuna gitmemektedir. ondan dolayı Tek Part izle seçeneği bir çok sinema severin en beğendiği özelliktir. Buna bağlı olarak izleme kalitelerinin de alternatif sunulması gerek beğeniniz gerekse internet hızınıza bağlı olarak keyifli bir film seyretme olanağı sağlar. 720p izle ve 1080p izle seçenekleri çok rağbet gören seçenekler olmasının yanı sıraHD film izle seçeneği de tahtını korumaktadır. Kişilerin izleme zevklerine göre Türkçe Dublaj izle ve Orjinal Dilde Türkçe Altyazılı izleme seçenekleri ile sunulan en iyi filmleri full hd film izle alternatifleri ile bulmanız mümkündür.
Full hd film izle şeklinde internet sitelerinde aramalar yaparak birçok siteye ulaşabilirsiniz. Ancak bu sitelerde film ile ilgili bilgilerin kısıtlı olduğunu göreceksiniz. İzlemeyi düşündüğünüz filmler ilgili geniş ve detaylı bilgileri sizlere sunmayı bir hedef edinen sitemizde vizyondakiler dahil olmak üzere filmler ilgili fragmanlara ve yeterli bilgiye ulaşabilirsiniz. Vizyondaki En iyi Filmler