Son Haberler

Kirpi Sonic izle | Kirpi Sonic Filmi 2020 Aile Macera Filmleri

Kirpi Sonic Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 14 Şubat 2020
Filmin Yönetmeni : Jeff Fowler
Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Jim Carrey, James Marsden, Tika Sumpter
Filmin Türü : Aile, Macera
Filmin Süresi : 1 Saat 39 Dakika

  Kirpi Sonic izle, Kahramanımızın peşinde devlet yetkilileri vardır ve onları atlatıp, şeytani doktorun elinde bulunan yüzükleri geri almayı düşünmektedir. Hükümet yetkilileri, insan suretindeki Kirpi Sonic’in peşine düşmüştür. Yetkililer her yerde Sonic’i aramaktadırlar. Dr. Eggman’ın elinde bulunan yüzükleri almayı düşünen Kirpi Sonic, bunun için harekete geçer. Tom Wachowski, küçük bir kasabada şerif olarak görev yapmaktadır. Peşinde devlet yetkililerinin bulunduğu Sonic, yüzükleri geri almak konusunda Tom Wachowski’den de yardım almaktadır. Yalnız Dr. Eggman’den yüzükleri geri almak hiçte kolay bir iş değildir.

İnsan şeklinde bir kirpi olan Sonic’in peşinde devlet yetkilileri bulunmaktadır. Kahramanımız bir yandan peşinde bulunan yetkilileri atlatmak için uğraşırken diğer yandan ise Dr. Eggman elinde bulunan yüzükleri almaya çalışmaktadır. Yönetmenliğini Jeff Fowler’ın yaptığı filmde başrollerde Jim Carrey, James Marsden, Tika Sumpter yer almaktadır. Aile ve macera türünde bir yapım olan film 2020 yılının Şubat ayında sinema salonlarında gösterime girmiştir. Film bir saat otuz dokuz dakika süreye sahiptir. Korona virüs nedeniyle okulların tatil olması ve çocukların evde kalıyor olması kapsamında izleyebilecekleri güzel bir yapım.

Hiç yorum yok

Copyright © 2019 Vizyondaki En iyi Filmler | Tüm Hakkı Saklıdır.
Türkiye' de ve dünya da büyük küçük demeden herkesin en büyük ilgi alanına dizi film izlemek girmektedir. Durum böyle olunca en büyük ilgi de Vizyondaki En iyi Filmler Konusu ilgi görmektedir. insanlar bir film izlemeden önce film hakkında çeşitli bilgi sahibi olmaya çalışırlar. En iyi Film önerileri, Film konusu, Yönetmeni, Oyuncuları gibi belli başlı konular öncelik arz eder. Bir dizi ve ya film izlemeden önce bu konular hakkında bilgi sahibi olan izleyiciler diledikleri filmi izleyip izlememe konudunda karar vermiş olurlar. Teknolojinin gelişmesi ile de En iyi filmler, Dizi film kalitelerinin artması izleyici kalitesi ve sayısınında yükselmesine büyük vesile olmuştur. Film diziler adeta görsel şölene dönüşmeye başlamıştır. Yayın kaliteleri arttıkça izleyiciler sanki sahnelerin arasında kendileri yaşıyormuş izlenimi içine girmektedir. Bu yayın kalitelerine değinecek olursak 720p izle, 1080p izle gibi kalitelerin yanı sıra HD Film izle baş sırayı almaktadır. HD film izleme özelliği teknolojik yayın ve ses sistemleri ile birleştiğinde adeta dizi film izlemenin yanı sıra yaşıyor izlenimi ile büyük bir keyfe dönüşmektedir. Full HD Film izle yani bir filmi kesintisizi olarak Full film izle özelliği ile hd izle kalitesin de seyretmek tüm izleyicilerin en büyük beklentisi olmaktadır.

Başta da belirttiğimiz gibi izleyicilerin belli başlı kriterleri vardır. Öncelikle Film konusu araştırılır izlenilecek Vizyon Filmleri karar verilir. Takip eden süreçte sırayı izleme kaliteleri ve seçenekleri gelmiştir. Bir çok izleyici özellikle yabancı dizi filmleri farklı tercihler ile izlemekten keyif almaktadır. Türçe Dublaj izle veya Türkçe Altyazılı izleme seçenekleri bunların başındadır. Çoğu kullanıcı orjinalliği bozmadan izlemekten hoşlandığı için orjinal dili ile seyretmektedir. Kaliteli dizi veya film izlemek için bu belirttiğimiz standartlar kesinlikle değişim göstermemektedir. Tercihler yayın kaliteleri yayın dilleri olarak seyircilerin en önem verdiği konular arasında başta gelmektedir.
Film izlemek için internet sitelerinde dolaşırken hangi filmi izlemek istediğiniz konusunda kararsız kaldığınız çok zaman olduğuna eminiz. Seveceğiniz ve ilgi alanınıza giren filmi belirlemek hayli zorlu bir süreç olabilmektedir. İşte sitemiz bu noktada devreye girmektedir. Sitemizde vizyondaki filmler ile ilgili olarak filmin vizyon tarihi, konusu, filmin yönetmeni ve oyuncu kadrosu ile film ile ilgili haberleri, sunulan fragmanları bulabilirsiniz. Böylece bir filmi izlemeden önce film ile ilgili tüm bilgilere sahip olabilirsiniz. Sitemizde ayrıca filmleri puanlayabilir, filmler ile ilgili görüşlerinizi diğer ziyaretçiler ile paylaşabilirsiniz. Full hd film izle
Film severlerin ilk tercihleri arasında izlemek istedikleri filmi full tek parça izle olarak kesilmeden izleme tercihidir. Bir film izlerken en heyecanlı sahnesinde partın bitmesi veya araya bir reklam girmesi hiç şüphesiz ki kimsenin hoşuna gitmemektedir. ondan dolayı Tek Part izle seçeneği bir çok sinema severin en beğendiği özelliktir. Buna bağlı olarak izleme kalitelerinin de alternatif sunulması gerek beğeniniz gerekse internet hızınıza bağlı olarak keyifli bir film seyretme olanağı sağlar. 720p izle ve 1080p izle seçenekleri çok rağbet gören seçenekler olmasının yanı sıraHD film izle seçeneği de tahtını korumaktadır. Kişilerin izleme zevklerine göre Türkçe Dublaj izle ve Orjinal Dilde Türkçe Altyazılı izleme seçenekleri ile sunulan en iyi filmleri full hd film izle alternatifleri ile bulmanız mümkündür.
Full hd film izle şeklinde internet sitelerinde aramalar yaparak birçok siteye ulaşabilirsiniz. Ancak bu sitelerde film ile ilgili bilgilerin kısıtlı olduğunu göreceksiniz. İzlemeyi düşündüğünüz filmler ilgili geniş ve detaylı bilgileri sizlere sunmayı bir hedef edinen sitemizde vizyondakiler dahil olmak üzere filmler ilgili fragmanlara ve yeterli bilgiye ulaşabilirsiniz. Vizyondaki En iyi Filmler